Aplikacja mobilna
Hello City

Informuj mieszkańców o wszystkich
wydarzeniach w Twoim mieście.

Nowoczesna aplikacja mobilna umożliwia szybki dostęp do informacji pochodzących z urzędu miasta lub gminy.
Gwarantuje sprawną i efektywną komunikację między urzędem a jego mieszkańcami.
Dostępna jest dla wszystkich jednostek samorządowych w Polsce i łączy je w jeden ogólnopolski system informacyjny.

Komunikacja

Sprawdzaj
Czytaj
Planuj

Sprawdzaj co dzieje się w Twoim mieście i okolicy. Czytaj o wydarzeniach minionych i tych, które wkrótce przed Tobą. Zostań częścią aktywnej społeczności Twojego miasta i bierz udział w jego codziennym odkrywaniu.

Organizuj swoje życie w przestrzeni miejskiej. Korzystaj z kalendarza miasta, w którym znajdziesz informacje o aktualnych wydarzeniach. Personalizuj swój kalendarz o wydarzenia, które Cię interesują a najciekawsze z nich polecaj znajomym.

Bezpieczeństwo

Ostrzegaj
Weryfikuj
Reaguj

Czuj się bezpiecznie w swoim mieście i podczas podróży. Odbieraj alarmy o występujących w okolicy lokalnych zagrożeniach a także powiadomienia organizacyjne, które ułatwią życie.

Miej wpływ, na to co dzieje się w Twojej okolicy i dbaj o swoje miasto jak o własne podwórko. Informuj władze miasta o aktach wandalizmu, awariach, niebezpiecznych sytuacjach. Dbaj o porządek i bezpieczeństwo swoje, rodziny i Twoich sąsiadów.

Turystyka

Odkrywaj
Podróżuj
Zwiedzaj

Dzięki Hello City wszystkie informacje o instytucjach administracji publicznej, kultury, oświaty, szkolnictwa wyższego, punktach opieki zdrowotnej, klubach i stowarzyszeniach, obiektach sportowych i rekreacyjnych znajdziesz w jednym miejscu. Niezbędne dane o Twoim mieście, już zawsze będą pod ręką.

Każda z Twoich tras zaprowadzi Cię do ciekawych miejsc. Przeglądaj atrakcje turystyczne, miejsca rekreacyjne i wypoczynku podczas podróży. Sprawdzaj wydarzenia odbywające się w ciekawych miejscach i wyznaczaj do nich najszybsze trasy dojazdu. Żyj aktywnie i poznawaj okolice w której aktualnie przebywasz.

Urządzenia IoT

Kontroluj
Edukuj
Dbaj

Odpowiednio wykorzystana technologia pomaga żyć bezpieczniej i mądrzej. Dlatego w Hello City korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, które dbają o nasze zdrowie.

Łączymy aplikację z tysiącami czujników IoT, które na co dzień monitorują stan powietrza, hałas, temperaturę, wilgotność itp. w Twoim mieście.

Dzięki temu już dzisiaj możesz monitorować jakość powietrza, edukować znajomych działając na rzecz poprawy klimatu w Polsce.

Pobierz aplikację
Hello City

... a co więcej i co dalej?

Nieustanny rozwój i doskonalenie Twojej miejskiej aplikacji. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i pomysłem na nowe funkcje aplikacji hello city. Kochamy i wspieramy aktywnych ludzi i chcemy abyście byli częścią naszego projektu.

Napisz do nas

Poznaj pozostałe
produkty platformy Smart City

Hello City Map
Hello City Map